Elektrikli Asma İskele Çalışma Platformu

ELEKTRİKLİ ASMA İSKELE

 

Elektrikli asma iskelelerimiz, firmamız tarafından TS EN 1808 standardına göre üretilmesi sayesinde güvenilir bir çalışma sağlıyor. Tırmanma halatı dışında emniyet halatlar mevcut, ve olası kontrol dışı durumlarda emniyet kilidi aracı ile devreye giriyor. Kullandığımız halatlar en ytaz 8.3 mm çaplıdır ve galvanizlidir. Son teknoloji ile donanımlı motorlarımız, içerisinde bulunan elektrikli yük sensörleri kontrol dışı sayesinde personel tarafından , motorlara zarar verebilecek ve tehlike getirebilecek durumlara sebep olan aşırı yüklenmeyi veya sepetin takılmasını engeller. Üretimimizde boya yerine galvaniz kullanılmaktadır, böylece ürünlerimiz uzun ömürlüdür ve paslanmaz. Makinalarımızda kullanılan tüm parçalar CE sertifikalıdır ve mühendislerimiz tarafından müşteriye çıkmadan önce kontrol edilir.

 

Enkel Asma İskele Avantajları:

  • -Depolama ve nakliye kolaylığı;
  • -Sepeti, 2 metrelik parçalardan oluştuğundan dolayı, boyu, 2, 4 ve 6 metre olarak değiştirilebilir;
  • -Beşik ve Parapet dahil her çeşit çatı üzerine kurulum imkanı;
  • -Her biri 25 kg betonarmeli karşı yükleri, rahat taşınabilmesi için kollara sahip;
  • -Yüksekte çalışma esnasında, elektrikli aletlerini çalıştırılabilme kolaylığı için 220 W prize sahip;
  • -Mobil iskele olma özelliğinden, kolay kullanımı işinizi önemli ölçüde rahatlatır;

 

Asma iskelemizi satın almak istiyorsanız lüfen buraya geçiniz.

Asma iskelemizi kiralamak istiyorsanız lütfen buraya geçiniz.

çift platform

ASMA İSKELE

Binaların, cephe giydirme, cephe boyası, sıva işleri ve cephe temizliği gibi, dış cephe çalışmalarında kullanılmak üzere, son zamanda, çok aranan mekanik inşaat asansör türü olarak tanımlanabilir. Asma İskele bu popülerliği, yönlülüğünden, basit yapısından, kullanılan parçalardan ve çalışma esansında işletim kolaylığından dolayı kazanmıştır aynı zamanda Motorlu Asma İskele olarak da adlandırılır.

ÇIFT KATLI ASMA İSKELE

İ İşlerinizi hızlandırmak adına üretmiş olduğumuz çift katlı asma isklelerimiz aynı daha geniş bir alanda çalışma imkanını sunmakta, böylece işleriniz daha hızlı ve parik bir şekilde yapılmaktadır.

çift platform
tırmanma motoru

TIRMANMA MOTORU

Enkel elektrikli amsa iskelelerimiz 2 Adet 1,5 kW 380 volt 3 faz redüktörlü elektrikli motor, motora bağlı güçlü elektromanyetik fanlı fren düzenyle ile çalışan özel alüminyum gövdeden üretilmiş tırmanma sistemine sahiptir. Platformun tırmanma hızı 16 cm/s (9,5 mt/dk.).

ELEKTRİK PANOSU

IP62 ve SMARTBY® Özelliklerine sahip elektrikli asma iskele panomuz, su geçirmez ve içerisinde bulunan microchip sayesinde bütün işlemer kontrollü şekilde yürümekte ve yumuşak kalkış gibi özelliklirine sahip. Onun harıcında geleneksel mekanik aşırı yük mekaniması yerine panomuz elektronik yük algılama sensörle donatımlı olduğu üçin aşırı yüklemeler kontrol altındadır.

elrktikli asma iskele
blok stop emniyet kilidi

EMNİYET KİLİDİ

Bu fren, tırmanma halatındaki herhangi bir nedenle oluşabilecek kopma, gevşeme vb. gibi durumlarında harekete geçer ve sepetin düşmesini önleyerek bulunduğu konumda sabitler.

MOBİL AĞIRLIKLI SİSTEM

Mobil ağırlık sistemi ön, orta ve arka kiriş, ön ve arka ayak, kaldırma çatalı ve karşı yükten oluşuyor. Tekerlekleri sayesinde konsollar hareket edilebilir. Konsolların yapısının fizik kurallarına uygun olması sayesinde kullanılan 1000 kg karşı ağırlığı, sepetin ağırlığı hariç 600 kg taşımasını sağlıyor. Sistemin kolaylıkla parçalanabilime özelliği ile rahatlıkla taşınabilir. Asma iskele konsolları yükseklik ayarına sahiptir ve yüksekliği 1,9 mt kadar parapetli çatılara olduğu gibi eğimli çatılara da monte edilebilir. Ön ayaktan dış mesafesi 1,2 ile 1,7 mt arası ayarlanabilme özelliğine sahip olması diğer markalara göre bir avantajıdır.

elrktikli asma iskele mobil ağırlık askı sistemi
asma iskele işkence askı sistemi

PARAPET İŞKENCE SİSTEMİ

Üretmekte olduğumuz parapet işkence askı aparatımız, oldukça pratik ve kullanışlıdır özel yapısı sayesinde birçok parapete uyumludur. Bu sistem parapet tipine ve genişliğine göre ayarlanır ve sıkılır. İmalatımıza en kaliteli malzemeleri kullanmakla beraber ömrünü uzatmak amacıyla galvaniz uygulanılır. Bağlantıları daha pratik haline getirmek üzere pim kullanılır. Denge ağırdık sistemine nazaran, hafifliğinden dolayı çatı katına daha pratik bir şekilde taşınır.

GENEL ÖZELLİKLER

Hareket Hızı

9,6 mt/dk

Motor Gücü/ Frekans

2*1,5 KW/50

Devir

1420 dev/dk

Gerilim

380 V

Frenleme Kuvveti

15 Nm

Emniyet Kilidi Açı Sınırı

3-8°

Ön Ayak Konsol Mesafe

150 cm

Sepet Türü

Modüllü

Sepet Modül Sayısı

(1mt+2mt+3mt) 3 ad

Sepet Boyutları(uzun. x geniş. x yüksek.)

6mt х 69cm х 118cm

Sepet Ağırlığı

440 kg

Asma Mekanizması Ağırlığı (konsol)

175 kg x 2 ad

Karşı Yük Ağırlığı

1000 kg

Toplam Ağırlık

1830 kg

Tel Halat Çapı

8,3 mm

8,3 mm

150 mt

 
Asma iskele | hızlı çözüm

Asma iskele | hızlı çözüm

Asma iskele | kolay cam cephe montajı

Asma iskele | kolay cam cephe montajı

Asma iskele | çalışma halinde

Asma iskele | çalışma halinde

Asma iskele | titiz calışma

Asma iskele | titiz calışma

Asma iskele | üreticiden

Asma iskele | üreticiden avantaj

asma iskele | mobil ağırlık

Asma iskele | kalite avantajı

error: Content is protected !!