Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ

 

Enkel LTD ŞTİ, kalifiye kadrosuyla yapı sektöründe devamlılığını sürdüren, müşteri odaklı, dinamik bir firmadır. İnşaat sektörünün büyümesi, şirketimizin istikrarlı büyümesini sağlamaktadır. Böylelikle, alanımızda uzmanlaşarak dış cephe erişim sistemlerinin, hem yurt içinde hem de yurt dışında pazarlamasını sürdürmemizin yanı sıra firmamız müşterililerimize kiralama hizmetini de başarıyla sunmaktadır.

 

Güvenliliği ön plana alarak asma iskele sistemlerinin üretimini yapan şirketimiz, prensibimiz doğrultusunda üretimimizde CE sertifikalı malzemeleri kullanmaktadır. Ürünlerimiz CE sertifikalara sahip olup, yılda en az dört kez bakımları yapılmaktadır.

 

Firmamızın öyküsü 2006 yılında Rusya’da St. Petersburg şehrinde kurulmasıyla başlar. Öncelikli misyonumuz binaların dış cephe erişim sistemleri üretimidir.

 

Bu konuda iş birliği yaptığımız ve tedarikçilerimizden ilklerden biri de Gürbüz İnşaat firmasıdır.

 

Yönetim ve personel arasında koordineli takım çalışmalarımız sayesinde 2009 yılında Rusya Federasyonu’nun Kuzeybatı bölgesinin inşaat projelerinin ekipmanları %60 oranında şirketimiz tarafından sağlanmıştır.

 

Bizim başarıyı elde etmemiz müşterilerimize ilişkin tüm çalışma süreçlerini iyi analiz ederek maliyetleri düşürdüğümüz için gerçekleşmiştir. Sonuç olarak şirketimizde en iyi fiyatlar ve müşterilerimiz için maksimum fayda söz konusudur.

 

Bilinmelidir ki Türk bayrağı bizim her zaman kalplerimizi ısıtmaktadır. Bizler Ahıskalı Türkler olarak ana vatanımıza dönme fikrini daima aklımızda barındırmaktaydık. Bitmeyen bu acılı, gurbette devam eden 70 yıllık Ahıska Türklerinin yolculuğuna son verip vatanımıza dönme kararı almış bulunmaktaydık. 2015 yılında Rusya’da bulunan bütün varlıklarımızı devredip İstanbul’da bir firma kurma kararı verdik.

 

Dış cephe erişim sistemleri firmamızın öncelikli odak noktası oldu. Başa dönüp yatırımımızı yaptıktan sonra firmamız kuruldu. Ardından üretime geçip hizmet sunmaya başladık. Arkasında daima durduğumuz ve emin olduğumuz sloganımız asla değişmez.

 

«Kusursuz itibar – güvenilir bir ortaklık.»

asma iskele resim
asma iskele resim
asma iskele resim
asma iskele resim
asma iskele resim
asma iskele resim
error: Content is protected !!