Hareketli cephe platform

Hareketli platform.

Cephe platformları; kolay kurulum ve sökümü ile zaman tasarrufu, düşük çalışma maliyeti ve üst düzey iş güvenliğini garanti etmektedir. Aynı zamanda cephe platformu çeşitleri klasik iskelelere göre çok daha fonksiyoneldir.

asma iskele satış

Hareketli Cephe Platformu: Max İş Güvenliği ve Zaman Tasarrufu

Hareketli cephe platformu veya bir diğer adıyla hareketli cephe iskelesi, son yıllarda en fazla tercih edilen inşaat ekipmanlarından biridir. Hareketli platform genellikle; konut projelerinde ve dış cephe işlemlerinde, işçilerin işlerini olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaları için sıkça kurulan bir sistemdir. Özellikle büyük projelerde zamandan tasarruf etmek için tercih edilen hareketli platform iskele fiyatları açısından da en ucuz çözümleri sunmaktadır. Hareketli cephe platformu kiralama veya hareketli platform satın alma ile ilgili pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Dış cephe platformu fiyatları platform uzunluklarına göre değişiklik göstermektedir.

– Enkel güvencesi ile üretilen hareketli cephe platformu muadillerine kıyasla son derece kullanışlı ve ekonomiktir.
– 1. Sınıf kalite malzeme ile üretilen hareketli cephe platformu güvenlik standartlarına uygunluk açısından sertifikalıdır.
– 150 metrelik platform yüksekliği, 30 metrelik platform uzunluğu ve 2 tonluk yükleme kapasitesi sayesinde, geniş ve yüksek irtifalı cephelerde hızlı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasını sağlamaktadır.
– Modüler tasarımı sayesinde nakliye işlemleriniz beklediğinizden daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.
– Cepheye hızla monte edilebilen hareketli cephe platformu yalnızca 12 metrede bir sabitlenir.
– 380v enerji ile çalışan elektronik motor dakikada 6,5 metrelik hareket kabiliyeti sağlamaktadır.
– Mast ölçüsü 505 x 525 x 1489 mm ve mast ağırlığı 78 kg’dir.
– Kanat ölçüsü ise 1500 x 1000 x 835 mm’dir.

Yılların tecrübesi ile uluslararası standartlarda çalışan Enkel, iş sahasında yüksek verimlilik ve iş güvenliği arayanların vazgeçilmez adresi olmaya devam etmektedir. Kiralık hareketli cephe platformu veya asma iskele satın alma gibi işlemler için hemen şimdi fiyat talep edebilirsiniz

150 mt max yükseklik

30 mt max platform uzunluğu

Max yükleme kapasitesi 2000 kg

Hareket hızı - 6,5 mt / dak

380v Enerji

Mast ölçüsü 505 x 525 x 1489 mm

Kanat ölçüsü 1500 x 1000 x 835 mm

Mast ağırlığı 78 kg

 
ENKEL | mast platform ENKMP4000

error: Content is protected !!