"гарантия лучшего качества от производителя"

СТРОИТЕЛЬНЫЕ ФАСАДНЫЕ ПОДЪЕМНИКИ

ПАРТНЕРСТВО НА ЛУЧШИХ УСЛОВИЯХ ДЛЯ ВАС

ПРОИЗВОДСТВО

ENKEL SUSPENDED PLATFORMS благодаря универсальной модульной системе сборки корзины фасадного подъемника Вы сможете легко работать на геометрически сложных фасадах. Корзина фасадного подъёмника состоит из 3-х модулей, 3 метра, 2 метра, 1 метр, это позволит Вам смонтировать ее длинной 1 метр, 2 метра,3 метра,4 метра, 5 метров, 6 метров. Безопасность прежде, всего поэтому мы усилили каркас корзины подъемника, профиль, который мы используем в производстве 60 мм. x 40 мм. для производства настила используем 3 мм. листовую сталь, и профиль 50 мм x 50 мм x 3 мм для производства моторный рам. Для защиты от коррозии все металлические элементы после окончания сварных работ обработаны горячим оцинкованием. За подъем и спуск отвечают два мощных 3-х фазных 1.5 кВт электромотора с редуктором, лебедкой и электромагнитным тормозом, надежно размещенным в одном едином алюминиевом корпусе. Скорость подъема 9.5 метра в минуту.

ПОСЛЕПРОДАЖНЫЙ СЕРВИС, ГАРАНТИЯ

Команда квалифицированных профессионалов, максимально оперативно, обеспечит поддержку в любой ситуации. Гарантия для нас, не просто соблюдение регулирующих законов, для нас это результат кропотливой работы от инженера до сварщика и как награда Ваша уверенность в безупречной работе строительного фасадного подъемника.

ПРОДАЖА

Фасадные подъемники производства компании ENKEL SUSPENDED PLATFORM, пользуются популярностью в странах Европейского Союза, Южной Америке, Северной Африке, Азербайджане, Туркменистане. ENKEL - ВАШЕ КОНКУРЕНТНОЕ ПРЕИМУЩЕСТВО!

АРЕНДА ФАСАДНЫХ ПОДЪЕМНИКОВ

Компаниям основной деятельностью которых является сдача в аренду строительного оборудования могут воспользоваться нашими выгодными программами послепродажного сервиса.

enkel asma iskele yorum

- "Bence her işte sağlamlık ve tedarikçinin son anda seni hayal kırıklılığına bırakmaması, zamanında kiraladığımız asma iskelelinin teslim etmesi ve cepheye montajını etmesi en önemlisidir. ENKEL’den arkadaşları tandığım için mutluyum ve son derece güveniyorum. Aynen devam.

Hüseyn Çelik
Şantiye şefi

enkel asma iskele yorum

- "Birkaç yıl önce ENKEL takımıyla nasıl tanıştığımızı hiç unutmam, onlar bir rakip firmamızın cephesine asma iskeleleri takıyorlardı bizim o gün muhabbetimiz oldu o gün bu gün bartık alman iskelesini kullanmıyorum, asma iskele kiralama - hızlı kurulun ve uygun kiralama fiyat demektir."

Merve Aydın
"İş Güvenliği"

enkel asma iskele yorum

- "Bizim işimiz cephe temizliğidir ve en önemli ekipmanımız asma iskeledir, onu biz ENKEL’den kiralıyoruz. Doğrusu onları değişmem. Allah işinizi rast getirsin."

Mustafa Koç
Cephe Ustası

enkel asma iskele yorum

- "Altı yıldır cam ve alüminyum doğrama işi yapan şirketinde çalışıyorum. Benden önceki çalışan arkadaş ağır alman iskelesini kullanıyordu, ve cephede uzun süre montajı yapılıyordu, iş bitiminde de o kadar da demontajı zaman alıyordu ve cephede yine tamir yapılıyordu. Asma iskeleleri artık biz ENKEL’den etkin ve tasarruflu bir şekilde kiralıyoruz."

Sefa Alaca
Şantiye Şefi

enkel asma iskele yorum

- "Otuz yıllık tecrübemizle evleri inşa ediyoruz. Binanın ön cephesi insanların öncelikle gördüğü şeylerden biri ve cepheye göre müşterimiz inşa ettiğimiz evlerin güzel olup olmadığına karar verirler. Ben edindiğim tecrübe ile ENKEL firmasının asma iskelelerin olmadan işimizde bugünlerde nasıl baş edeceğimi hayal edemiyorum."

Ertan Özdemir
Müteahhit

enkel asma iskele yorum

- "İnşaatın ekipman kiralama işinde, etkinlik, kalite ve fiyat çok önem taşır, bu konuda ENKEL bir numaradır."

Erhan Kaya
Satın Alma

enkel asma iskele yorum

- "Yakınlarıma ENKEL asma iskele tavsiye ediyorum, daha ne olsun."

Koray Korkmaz
Usta

enkel asma iskele yorum

- "Elektrikli cephe asansörü, sadece düşünün iskelede tırmanmanıza ve yüklü çimento ve kum torbaları taşımanıza gerek kalmıyor sadece düğmeye basıp istediğiniz yüksekliğe sizi çıkarıyor. İnanılmaz, aynı zamanda bu güvenli ve modern. ENKEL’e teşekkür ederim."

Burak Pala
Usta

Asma iskeke konusunda bizi arayrak bilg alabilirsiniz.

Фасадные люльки

Фасадные люльки в аренду

Enkel firması kurulum ve montaj garantili ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Фасадные люльки можнтаж

Enkel asma iskelelerimiz güvenli ve İSG ye uygundur.

Фасадные люльки безопасность

Firmazın bünyesinde bakım uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Фасадные люльки обслуживание

Enkel firması hereketkli pkatform üretim, satış ve kırama hızmeti sunmaktadır.

Фасадные платформы

error: Content is protected !!